PRACOVNÍK DO VÝROBY ZVLÁŠTNÍHO BEDNĚNÍ

Advertiser
Doka Group
Reference
6bfda050-13d9-4c17-a
Department
Location
Czech Republic, Praha-Čakovice
Salary
Competitive
Job Type
Expiry Date
19/10/2022 06:25:00
Popis společnosti

Po celém světě jsou impozantní stavby postavené pomocí speciální technologie bednění Doka. Příkladem jsou Burdž Chalífa, Muskrat Falls - jedna z největších vodních elektráren v Kanadě - nebo části Brennerského bázového tunelu. Je to výsledek týmové spolupráce - spolupráce více než 7 300 zaměstnanců ve více než 160 distribučních a logistických centrech ve více než 70 zemích světa. Jsme na to hrdí. Vzhledem k naší 150leté historii jako rodinné společnosti si vážíme úsilí a práce našich zaměstnanců.

Společnost Česká Doka bednicí technika spol. s r.o. je dceřiná společnost této celosvětově působící rakouské firmy. Zabývá se systémovým bedněním pro stavby z monolitického betonu. Sídlí v Praze 9 - Čakovicích, s pobočkami v Brně a Ostravě.

V současné době hledáme kolegu na plný pracovní úvazek na pozici Pracovník do výroby zvláštního bednění.

Popis nabídky práce

Náplň práce:

Výroba, manipulace a servis bedněním.

Obsluha automatické pily.

Kvalifikace

Požadujeme:

Středoškolské vzdělání / výuční list v oboru tesař nebo truhlář

Zodpovědnost, samostatnost a spolehlivost

Přiměřenou fyzickou zdatnost

Dochvilnost

Trestní bezúhonnost

Řidičský průkaz skupiny B nebo oprávnění k řízení vysokozdvižných vozíků výhodou

Další informace

Nabízíme:

Zajímavou práci ve stabilní nadnárodní společnosti

Motivující platové ohodnocení

Přátelský kolektiv zkušených zaměstnanců, kteří Vám rádi pomohou

Řadu zaměstnaneckých výhod:

-          13. plat a další bonusy

-          karta Benefit - příspěvky na zdravotní péči, sportování, cestování, kulturu, knihy a jiné

-          nebo příspěvek na důchodové připojištění.

-          proplácení přesčasových hodin

-          občerstvení na pracovišti

Bezproblémové parkování; MHD, vlakové nádraží v dochozí vzdálenosti

Nástup možný ihned nebo po dohodě

Pro tuto pozici hledáme kolegu do pobočky Praha - Čakovice.

V případě Vašeho zájmu o tuto pozici se budeme těšit na Váš životopis.